www.menuboxy.sk
    

delivery.jpg Doprava ZDARMA! nad 100,- eur v rámci Bratislavy. 

PASCA NA KRTOV

ODPORÚČAME AKCIA
Vek zákazníka:
Minimálny vek pre objednanie produktu je 18 rokov. Objednaním produktu prehlasujete svoju plnoletosť.
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 001
Dostupnosť: skladom 1 ks
37.00 bez DPH
44.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Už ste všetko vyskúšali na odstránenie krtov zo záhrady? Použili ste chemické prípravky, výfukové plyny, elektrické odpudzovače alebo iné pasce? Neboli ste s nimi veľmi úspešní?

Máme pre Vás spoľahlivého pomocníka v boji proti škodcom, ktorí robia chodby, diery a krtince vo Vašej záhrade. Ide o strelnú pascu, ktorá je spoľahlivá a uznávaná v boji proti týmto škodcom. Touto pascou nie je krt mechanickým spôsobom usmrtený, ale vplyvom tlakovej vlny vystrelením špeciálneho náboja, ktorá škodcovi okamžite roztrhá pľúca, čo spôsobí jeho okamžitú smrť, podľa pravidiel ochrany zvierat. Znie to brutálne, ale krt je okamžite mŕtvy, čo sa nedá povedať o iných používaných pasciach, kde sa zviera ešte niekoľko hodín trápi.

  Táto nabitá pasca sa jednoducho strčí do odkrytého a vyčisteného tunela, natiahne sa a odistí. V krátkej dobe sa krt bude snažiť vzniknutý otvor opäť zahrabať, pretože nemá rád svetlo a čerstvý vzduch. Krt pred sebou bude tlačiť zeminu, čo pri iných pasciach vedie k neúspechu s jeho zneškodnením, pri tejto pasci to však nemá žiadny vplyv. Tlaková vlna, ktorú spôsobí špeciálny náboj 9x17 žltý, zneškodní krta aj cez nahrnutú zeminu, pričom väčšinou ho ešte odhodí o cca 30 cm do chodbičky v zemi.

Časom sa zistilo, že lepšie je umiestnenie pasce na kovový držiak,ktorý pascu drží pevne na mieste.

Je na Vás ako pascu použijete, či priamo zastrčenú v chodbe hlodavca alebo upevnenú na držiak.

 

Výhodná cena pri zakúpení 3 a viac kusov pasce na krtov model WSF1:

1 - 2 ks..........37 + Dph/kus

3 - 5 ks..........35 + Dph/kus

6 a viac ks.....32,40 + Dph/kus

 

Voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Podľa vyhlášky Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky z 9. januára 2003, ktorou sa vykonáva zákon č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny, krtko nie je chránené zviera pod hrozbou pokuty. Pokiaľ Vám škodí na majetku, alebo ohrozuje vaše zdravie (v prípade vytknutia členku vo Vašej záhrade alebo trávniku) môžete ho zlikvidovať a zabitie nie je žiadny priestupok. Len jeho plošné a hromadné zabíjanie, ktoré by mohlo viesť k jeho existencii je zakázané

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom